Звернення № 1759

#1759 створено 29 Вересня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Небесної сотні, Херсон, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.643329551534, 32.624250054359
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Жовтня 2017

В РОБОТІ

Во дворе дома образовалась стихийная свалка из листьев, сухих веток и бытового мусора, ЖЕК 1 суворовского района игнорирует требования жильцов относительно уборки мусора. Прошу принять меры

29.09.2017, 09:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.09.2017, 09:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця