Звернення № 1717

#1717 створено 18 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Ічня, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.847103, 32.361508
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Жовтня 2017

В РОБОТІ

звалище на краю лiсу. Не прислали паперового листа на мою адресу, достаточно електронного

18.09.2017, 17:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.09.2017, 17:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.10.2017, 16:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.10.2017, 16:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваші звернення щодо виявлення стихійних сміттєзвалищ, зареєстровані 11.09.2017 за №1661 та 18.09.2017 за №1717 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
Ічнянською райдержадміністрацією направлено листи щодо вжиття заходів по ліквідації стихійних сміттєзвалищ користувачам земельних ділянок, на яких виявлені несанкціоновані звалища сміття.
Про остаточні результати розгляду даних звернень Вас буде повідомлено додатково Ічнянською райдержадміністрацією.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 10.10.2017р. №02-22/45-А) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь