Звернення № 1710

#1710 створено 18 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Загірське, Сумська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.969747, 34.729892
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Жовтня 2017

В РОБОТІ

Я мешканець села Загірське. В кінці вулиці цього селища знаходиться невеличкий яр. Поступово з цього яру місцеві мешканці зробили сміттєзвалище. З кожним днем воно становиться все більше. Я в свою чергу роблю зауваження, не даю змоги їм викинути сміття, якщо бачу що хтось збирається його туди викинути. Але все це не допомагає, не діють ніякі дощводи того, що це не можна робити, що це може впливати на якість нашої питної води. Я вважаю, що тільки штрафні санкції можуть запобігти розширенню дуже шкідливого для екології незаконного сміттєзвалища. Дуже прошу вашої допомоги.

18.09.2017, 17:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.09.2017, 17:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.09.2017, 09:43 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.10.2017, 11:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами опрацювання Вашого звернення від 15.09.2017 № 1710 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за адресою с. Загірське, Сумська область за координатами 50.969747, 34.729892, повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації (далі - Департамент) направлені запити до Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради та Державної екологічної інспекції у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради вказане у Вашому зверненні сміттєзвалище знаходиться за межами міста Суми, що ускладнює процедуру фінансування робіт по його ліквідації із міського бюджету.
Для вирішення зазначеного питання на даний час Департаментом вживаються заходи щодо визначення відповідального суб’єкта права по ліквідації сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь