Звернення № 1707

#1707 створено 15 Вересня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Генуезька вулиця, 24/1, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Координати сміттєзвалища: 46.436355552985, 30.757699459791
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2017

В РОБОТІ

В небольшом сквере по адресу ул. Генуэзская 24 обитают бомжи. Сквер они превратили в свалку мусора. Сквер находится в элитном районе среди отелей, ресторанов и новостроек.

15.09.2017, 10:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2017, 10:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.10.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

26.10.2017, 15:35 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.10.2017, 16:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

08.12.2017, 10:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Відповідно до листа від 15.09.2017 № 1707-ЗГ/ЕКМ обласна державна адміністрація розглянула звернення гр. Гаркавенко О.В. про розміщення стихійного сміттєзвалища на території м. Одеси за координатами 46.43355552985, 30.757699459791.

Звернення Гаркавенко Олени Володимирівни щодо порушення вимог природоохоронного законодавства у сфері поводження з відходами направлено за належністю до Державної екологічної інспекції в Одеській області та Одеської міської ради для прийняття відповідних заходів реагування в межах компетенції.


Документи:

Статус: Надано відповідь