Звернення № 1705

#1705 створено 13 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Лісова, Васищеве, Харківська область, Україна, 62495
Координати сміттєзвалища: 49.83225, 36.335997
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Жовтня 2017

В РОБОТІ

недалеко от школьного стадиона, в начале леса, возле старой напорной башни устроили свалку. вывозят бытовой мусор, бутылки, строительный мусор. в непосредственной близости находится школа и жилые дома. прямо на свалее бегают дети.

13.09.2017, 08:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.09.2017, 08:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.09.2017, 11:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.09.2017, 11:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Харківської районної державної адміністрації та Васищівської селищної ради Харківського району Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

19.10.2017, 16:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Харківської районної державної адміністрації, Васищівської селищної ради Харківського району Харківської області.
На цей час, інформація про ліквідацію вказаного звалища сміття до Департаменту не надходила.
Після отримання відповідей, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

19.10.2017, 23:00 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником

06.11.2017, 17:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Управління житлово-комунального господарства та будівництва Харківської районної державної адміністрації Харківської області, несанкціоноване сміттєзвалище, за вказаними Вами координатами, Васищівською селищною радою Харківського району не виявлено. Накопичення твердих побутових відходів та великогабаритного сміття знаходилося за межами населеного пункту на території Васищівського лісництва ДП «Жовтневе лісове господарство». Зазначене сміттєзвалище ліквідоване, територія приведена у належний санітарно-екологічний стан.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника