Звернення № 1704

#1704 створено 13 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Волинська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.730001286016, 25.437691770494
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Жовтня 2017

В РОБОТІ

Сміття знаходиться на лісовій дорозі, яка веде в бік Гаразджі. Якщо рухатися в бік Гаразджі, купа буде з правого боку біля дороги.

13.09.2017, 08:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.09.2017, 08:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.10.2017, 16:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.10.2017, 16:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Встановлено додатковий контроль


Документи:

Статус: Надано відповідь

10.11.2017, 11:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Засмічення будівельними матеріалами, яке виникло в результаті ремонтних робіт дороги, на вказаній ділянці, прибрано робітниками підприємства, які проводять роботи по вкладанню бруківки.


Документи:

Статус: Надано відповідь