Звернення № 1703

#1703 створено 13 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Шкільний провулок, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.700767, 37.607315
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Жовтня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Стихійне сміттєзвалище в межах міста Купянськ. Район Інтернату.

13.09.2017, 08:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.09.2017, 08:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.09.2017, 16:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.09.2017, 16:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.09.2017, 19:34 Спростування виконання Заявником.

Сміття на місці.

Статус: Відхилено Заявником

20.10.2017, 11:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з інформацією Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради, Житлово-комунальним підприємством №1 Куп’янської міської ради проводилися заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на вказаній Вами території. З метою недопущення засмічення території, за кошти міського бюджету було виготовлено та встановлено попереджувальні інформаційні знаки про заборону викидання сміття. У зв’язку з утворенням нових сміттєзвалищ, на черговій сесії Куп’янської міської ради заплановано додаткове виділення коштів для їх ліквідації. Роботи з санітарного очищення території перенесено до 01.11.2017.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

15.11.2017, 17:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з інформацією Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради, Житлово-комунальним підприємством №1 Куп’янської міської ради проводяться заходи з ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища на вказаній Вами території. На черговій сесії Куп’янської міської ради у жовтні поточного року було виділено додатково кошти на його ліквідацію. Враховуючи великий об’єм та додаткові роботи, які виникли в процесі ліквідації сміттєзвалища, термін остаточної ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища перенесено до 01.01.2018.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.11.2017, 01:04 Спростування виконання Заявником.

Сміття на місці. На цій території нічого не відбувається, роботи з ліквідації відходів - не ведуться. Я особисто був там 15.11.2017 року. Вище цього місця (блище до багатоповерхівок мікрорайону ”Інтернат” - звернення № 1720 від 17.06.2017) тракторами ЖКП № 1 Купянської міської ради сміття вирівнювалось та розповсюдживалось на прилеглі території, які не визначалися і не є полігонами для відходів. По суті -
сміття та відходи на місці перемішано з землею, що її забруднило.

Статус: Відхилено Заявником