Звернення № 1701

#1701 створено 12 Вересня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Лаврів, Волинська область, Україна, 45663
Координати сміттєзвалища: 50.62790949962, 25.198573172092
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2017

В РОБОТІ

В селі Лаврів (Луцького району Волинської області) на перетині вулиць Бригадної та Відродження (у полі) утворюється сміттєзвалище, яке в перспективі загрожує перетворитись у величезну забруднену сміттєзвалювальну яму. Просимо вжити заходів щодо якнайшвидшої ліквідації цього звалища.

Про отримання листа і про реакцію на мою скаргу прошу повідомити на адресу: 43016, м.Луцьк, вул. Ковельська, 9, а/с 47 або за телефоном (050) 378 78 61

12.09.2017, 12:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2017, 12:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.10.2017, 15:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.10.2017, 16:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Звернення знаходиться на додатковому контролі

Статус: Надано відповідь

12.10.2017, 17:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Засмічена ділянка відноситься до господарського двору №2, який знаходиться за межами населеного пункту. Сільською радою передбачено кошти для утилізації сміття з даної земельної ділянки.


Документи:

Статус: Надано відповідь

09.11.2017, 14:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

19 жовтня 2017 року відбулась сесія Лаврівської сільської ради, на якій виділено 4 тис.гривень для благоустрою даної ділянки .


Документи:

Статус: Надано відповідь