Звернення № 1700

#1700 створено 12 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.97949727166, 32.075240492559
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2017

В РОБОТІ

Декілька окремо висипаних куп сміття. Вздовж гаражів, посеред насаджень, на узбіччі дороги вздовж залізничної колії

12.09.2017, 10:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2017, 10:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.09.2017, 09:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.10.2017, 16:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановна Ірина Павлівна!

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища по вул. Космонавтів, 97/А у м. Миколаєві.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення та з виїздом на місце встановлено, що за вказаними координатами 46.97949727166, 32.075240492559 по вул. Космонавтів, 97/А у м. Миколаєві виявлено несанкціоноване розміщення будівельних відходів. Будь-які попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів чи контейнери для організованого збору сміття на даній території відсутні. За результатами перевірки на адресу адміністрації Інгульського району направлено припис щодо вжиття відповідних заходів реагування.
Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради звернення направлено для виконання до департаменту житлово – комунального господарства Миколаївської міської ради.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
з повагою відповідальний сервісом

Статус: Надано відповідь