Звернення № 1699

#1699 створено 12 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Павла Чубинського, 12, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.516693, 30.76758

НА РОЗГЛЯДІ

Між дорогою і залізницею купи сміття.

12.09.2017, 10:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2017, 10:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця