Звернення № 1698

#1698 створено 12 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Павла Чубинського, 12, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.516693, 30.76758
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2017

ВИКОНАНО

Між дорогою і залізницею купи сміття

12.09.2017, 10:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2017, 10:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.09.2017, 14:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.09.2017, 12:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто Ваше звернення від 12.09.2017 № 1698-ЗГ/ЕКМ, щодо виявлення стихійного сміттєзвалища по вулиці Чубинського в м. Бровари за координатами 50.516693,30.76758 та повідомляє.
Виконавчим комітетом Броварської міської ради (лист від 26.09.2017 № 9-7-2856) повідомляється, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване комунальними службами міста, фото підтвердження додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.10.2017, 10:02 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником