Звернення № 1694

#1694 створено 12 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Шкільний провулок, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.69643, 37.601915
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2017

В РОБОТІ

В межах м. Купянск поблизу школи інтернату другу неділю течуть фекалії. Фекалії вже створили ставок. Сморід стоїть страшенний.

12.09.2017, 10:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2017, 10:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця