Звернення № 1693

#1693 створено 12 Вересня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: T1001, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.502551159332, 30.191333927214
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2017

ВИКОНАНО

Звалище ламп денного освітлення та енергозберігаючих ламп просто біля дороги у лісі. Усвідомлене нанесення шкоди екології району. Люди поруч ще й гриби збирали.

12.09.2017, 10:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2017, 10:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.09.2017, 14:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.10.2017, 12:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Анчукова В.Ю. щодо стихійного сміттєзвалища за координатами 50.502551159332,30.191333927214 та повідомляє.
Михайлівсько-Рубежівською сільською радою Києво-Святошинського району Київської області (лист від 02.10.2017 № 823) повідомлено, що комунальним підприємством «Водфондмрубіж» було ліквідовано сміттєзвалище, фото підтвердження додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.10.2017, 12:18 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую за реагування!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником