Звернення № 1692

#1692 створено 12 Вересня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.615614345544, 30.395742729306
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2017

ВИКОНАНО

Ось координати (50.615588, 30.396362) Або ось так https://www.google.com.ua/maps/place/50%C2%B036’56.1%22N+30%C2%B023’46.9%22E/@50.6155898,30.3952264,373m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d50.6155878!4d30.3963619?hl=uk&authuser=0

12.09.2017, 10:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2017, 10:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.09.2017, 14:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.10.2017, 12:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Левицького О.М.. від 12.09.2017 № 1692-ЗГ/ЕКМ, щодо виявлення стихійного сміттєзвалища за координатами 50.615614345544,30.395742729306 та повідомляє.
Новопетрівською сільською радою Вишгородської райдержадміністрації (лист від 04.10.2017 № 1114) повідомляється, що стихійне сміттєзвалище розташоване на земельних ділянках, які перебувають в приватній власності фізичних осіб.
Зважаючи на це, сільською радою будуть вжиті заходи щодо притягнення власників земельних ділянок до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою села Нові Петрівці.
В свою чергу, Департаментом направлено лист до Державної екологічної інспекції у Київській області для вирішення даного питання, з метою здійснення державного нагляду (контроль) за додержанням підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності і господарювання


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.10.2017, 10:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На даний час вживаються заходи, щодо притягнення власників земельних ділянок до адміністративної відповідальності.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.10.2017, 14:25 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую, що старались

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником