Звернення № 1691

#1691 створено 12 Вересня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.615307999846, 30.406407192349
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2017

ВИКОНАНО

Ось детальні координати https://www.google.com.ua/maps/place/50%C2%B036’55.7%22N+30%C2%B024’23.6%22E/@50.6154618,30.4054189,372m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d50.61546!4d30.406553?hl=uk&authuser=0 Або ось так (50.615460, 30.406553)

12.09.2017, 10:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2017, 10:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.09.2017, 14:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.10.2017, 12:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Левицького О.М.. від 12.09.2017 № 1691-ЗГ/ЕКМ, щодо виявлення стихійного сміттєзвалища за координатами 50.615307999846,30.406407192349 та повідомляє.
Новопетрівською сільською радою Вишгородської райдержадміністрації (лист від 04.10.2017 № 1114) повідомляється, що стихійне сміттєзвалище розташоване на земельних ділянках, які перебувають в приватній власності фізичних осіб.
Зважаючи на це, сільською радою будуть вжиті заходи щодо притягнення власників земельних ділянок до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою села Нові Петрівці.
В свою чергу, Департаментом направлено лист до Державної екологічної інспекції у Київській області для вирішення даного питання, з метою здійснення державного нагляду (контроль) за додержанням підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності і господарювання, громадянами України вимог природоохоронного законодавства


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.10.2017, 10:29 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На даний час вживаються заходи, щодо притягнення власників земельних ділянок до адміністративної відповідальності.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.10.2017, 14:27 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую, що старались.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником