Звернення № 1688

#1688 створено 11 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ковпака, Верхнє Піщане, Сумська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.97185531048, 34.761376529932
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Жовтня 2017

В РОБОТІ

Продовження по зверненню 159
https://ecomapa.gov.ua/feedback/check/?CallCode=159

Обіцяли ліквідувати звалища в 2017 році, рік вже закінчується, а звалище все ще там.

Контейнери для сміття теж ніхто не встановив.

Найближчий контейнер для сміття знаходиться за 3 км від села в м. Суми.

Всі фото трьох стихійних сміттєзвалищ можна подивитися тут:
http://dropmefiles.com/rDT2P

11.09.2017, 12:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.09.2017, 12:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.09.2017, 09:43 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.10.2017, 11:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами опрацювання Вашого звернення від 11.09.2017 № 1688 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за адресою вул. Ковпака, с. Верхнє Піщане, м. Суми за координатами 50.97185531048, 34.7613768529932, повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради та Державної екологічної інспекції у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради зазначеним департаментом укладено договір з КП «Сумижилкомсервіс» СМР на надання послуг з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ. На даний час вирішується питання фінансування робіт щодо ліквідації зазначеного у Вашому листі сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь