Звернення № 1667

#1667 створено 6 Вересня 2017

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Ківшарівка, Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.633483, 37.665494
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Жовтня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Несанкціонований карєр по видобутку піску, де виникло стихійне сміттєзвалище в селищі Ківшарівка Купянського району.

06.09.2017, 17:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.09.2017, 17:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.09.2017, 10:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.09.2017, 10:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення стихійного сміттєзвалища в смт Ківшарівка Куп’янської міської ради Харківської області, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відходи», відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.09.2017, 19:55 Спростування виконання Заявником.

Відповіді ще отримував. Станом на 20.09.2017 карєр та сміття на місці - ніхто його не ліквідовував.

Статус: Відхилено Заявником