Звернення № 1664

#1664 створено 6 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Українська, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.726908, 37.605396
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Жовтня 2017

В РОБОТІ

стихийная свалка в городе Купянске

06.09.2017, 17:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.09.2017, 17:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.09.2017, 12:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.09.2017, 12:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Куп’янської міської ради Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.09.2017, 14:00 Спростування виконання Заявником.

пока не выполненно

Статус: Відхилено Заявником

26.09.2017, 11:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради від 21.09.2017 №1368-06, в ході обстеження інспекторами відділу благоустрою території, за вказаними у зверненні заявника координатами, несанкціонованого сміттєзвалища не виявлено.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.11.2017, 11:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, при проведенні перевірки санітарного стану території, за координатами, вказаними у зверненні, комісією у складі спеціалістів Куп’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради, сміттєзвалища не виявлено.
На території, за вказаними Вами координатами, встановлений один контейнер для збору побутових відходів. За даними представників Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради поряд з контейнером було організоване звалище рослинних відходів, яке було ліквідоване раніше.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника