Звернення № 1643

#1643 створено 6 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Андрея Шептицького, Вінницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.19679, 28.41844
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Жовтня 2017

В РОБОТІ

За вказаними координатами під лісом знаходиться стихійне сміттєзвалище. Знаходиться в 100 метрах від початку села "Поляна" вздовж кромки лісу. Прошу прийняти міри. Дякую

06.09.2017, 12:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.09.2017, 12:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.10.2017, 09:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.10.2017, 09:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Силами КУП "ЕкоВін" виконані роботи з прибирання території. Відбулось повторне засмічення, яке буде прибрано при настанні сприятливих погодних умов.


Документи:

Статус: Надано відповідь