Звернення № 1642

#1642 створено 1 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Жадьківська, Ічня, Чернігівська область, Україна, 16700
Координати сміттєзвалища: 50.851781, 32.369991
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 31 Грудня 2017

В РОБОТІ

звалище у районі вулиці Хвойна

01.09.2017, 15:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.09.2017, 15:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.10.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

01.12.2017, 12:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.12.2017, 14:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.12.2017, 14:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 01.09.2017 за №1642 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією Ічнянської районної державної адміністрації дане стихійне сміттєзвалище розташоване в межах території м.Ічня було ліквідовано працівниками КП «Ічнянське ВУЖКГ».

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 15.12.2017р. №02-22/87-А) направлена на зазначену Вами електронну адресу.


Документи:

Статус: Надано відповідь