Звернення № 1588

#1588 створено 22 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Терлецького, 89А, Львів, Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.825187113574, 23.984427340329
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Вересня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Щодо звернення № 304,поданого 21.09.2016 року в справі стихійного сміттєзвалища впритул до залізничної колії при вулиці Терлецького недалеко від мосту по вулиці Любінській у місті Львові.
Сьогодні(21.08.2017) о 12:55 мені на мій приватний номер телефону зателефонував невідомий номер (+38)0687119099.Жіночий голос з неприємним тоном у трубці повідомив прохання-вимогу закрити звернення,оскільки проблема ліквідована.
Прийшовши сьогодні(21.08.2017) з перевіркою на згадане місце,побачив та зафіксував на фото,що проблема не те що жодним чином не була ліквідована,а й ситуація на цьому місці стала ще гіршою.
Відтак прошу Міністерство:
1)Ліквідувати проблему,
2)Вжити додаткових санкцій,як заміна кадрового складу чи будь-які інші в стосунку до Департаменту екології у Львові у зв’язку із:
а)Халатністю праці;
б)Недопустимим телефонуванням на приватні номери громадян,які включають в себе відсутність особистого дозволу громадянина та узгодження часу телефонування,а також вживання неприємного тону,що можна кваліфікувати,як хуліганство;
в)Обманюванням громадян.

22.08.2017, 09:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.08.2017, 09:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.09.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено