Звернення № 1587

#1587 створено 22 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Автошлях Р 79, Куп'янськ, Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.694774, 37.624328
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Вересня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Сміття на лівому березі річки Оскіл в межах міста Купянськ. Стоїть бак з якого не вивозять сміття, що захарашує землі і воду річки Оскіл.

22.08.2017, 09:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.08.2017, 09:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.09.2017, 12:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.09.2017, 12:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Куп’янської міської ради Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

12.09.2017, 09:02 Спростування виконання Заявником.

Сміття не прибирається, а навкруги розноситься вітром та цуциками. Я пропонував місцевій владі проїхати та показати результати ”прибирає” ЖКП № 1 - проігноровано.

Статус: Відхилено Заявником

20.09.2017, 11:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради від 11.09.2017 №1758-06, вказане у Вашому зверненні сміттєзвалище, станом на 11.09.2017 ліквідоване.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.09.2017, 19:51 Спростування виконання Заявником.

Я підтверджую отримання листа від ХОДА в якому вона з посиланнями на інформацію від місцевої владди та ЖКП № 1 стверджує про ліквідування звалки. Але я не підтверджую ліквідацію звалки - сміття на місці. Про це я 20.09.2017 повідомив електронною поштою відділ екології ХОДА з пропозиціями залучити мене до заходів по встановленню фактів заходження звалищ сміття в м. Купянську, бо інформація місцевої влади, ЖКП № 1 та місцевих екологів (Олег Сергієнко) є хибною.

Статус: Відхилено Заявником