Звернення № 1583

#1583 створено 22 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Слов'янська, 28, Київ, Україна, 03058
Координати сміттєзвалища: 50.439726, 30.436942
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 21 Вересня 2017

НЕ ВИКОНАНО

по вулиці ніжинська 7, знаходиться дитячий майданчик. на який весь час зносять будівельне сміття із усього мікрорайону. комунальні служби його не прибирають. коли назбирується велика кількість сміття його просто посеред ночі підпалють, не то комунальні служби не то самі мешканці.
а також там бомжі справляють свої потреби. Велике прохання прибрати сміття та розломати цю конструкцію, щоб не зносили туди весь хлам. Як на такій площадці можна гуляти із дітьми.???

22.08.2017, 09:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.08.2017, 09:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.09.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено