Звернення № 1581

#1581 створено 22 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.533738, 30.579097
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 21 Вересня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Мусоросвалка

22.08.2017, 09:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.08.2017, 09:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.09.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено