Звернення № 1578

#1578 створено 22 Серпня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Здолбунівська, 7Д, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.411276464072, 30.600693447632
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 21 Вересня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Свалка бытового мусора на ул.Здолбуновской. Обращаюсь повторно, хотя от КМДА пришел ответ, что свалка убрана. Это не так.

22.08.2017, 09:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.08.2017, 09:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.09.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено