Звернення № 1569

#1569 створено 17 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Гайовий провулок, 24, Чернігів, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.475953, 31.297551
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Вересня 2017

В РОБОТІ

Прибрати незаконний смітник на березі і на під'їзді до берегу озера (по узбіччі) смітники

17.08.2017, 16:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.08.2017, 16:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.09.2017, 14:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.09.2017, 15:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 17.08.2017 за №1569 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією Чернігівської міської ради, станом на 08.09.2017, територія, вказана у Вашому зверненні, приведена у належний стан.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 12.09.2017р. №02-22/43-С) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь