Звернення № 1557

#1557 створено 16 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Західна, Вінницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.178336632518, 28.466035667807
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Вересня 2017

В РОБОТІ

Стихійне сміттезвлище. Селяни вивозять своє сміття, гора зі сміття вже становила кілька метрів.

16.08.2017, 10:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.08.2017, 10:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.09.2017, 12:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.09.2017, 12:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Вказані у зверненні координати не співпадають з наданою адресою.


Документи:

Статус: Надано відповідь