Звернення № 1520

#1520 створено 14 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.271055, 30.25813
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Вересня 2017

В РОБОТІ

Побутове сміття

14.08.2017, 15:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.08.2017, 15:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.08.2017, 16:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.09.2017, 12:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 15.08.2017 № Т 13.2511.2 департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянув Ваше звернення від 14.08.2017 № 1520-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.271055, 30.25813 та повідомляє наступне.
Васильківська райдержадміністрація листом повідомила, що за інформацією Глевахівської селищної рада (лист від 23.08.2017 № 497/02-22) територія за вищевказаними координатами згідно публічної кадастрової карти України не належить до Глевахівської селищної ради Васильківського району. Зазначене стихійне сміттєзвалище знаходиться на території Києво-Святошинського району.
З метою забезпечення належного розгляду звернення, Києво-Святошинську райдержадміністрацію включено в перелік співвиконавців.
Листом Києво-Святошинська райдержадміністрація повідомила, що направлено лист до Малютянської сільської ради Києво-Святошинського району з вимогою здійснити обстеження вищезазначених координат та про результати розгляду звернення повідомити до 25 вересня 2017 року.

Статус: Надано відповідь