Звернення № 1519

#1519 створено 14 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.339306, 30.099355
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Вересня 2017

В РОБОТІ

Будівельне та побутове сміття.

14.08.2017, 15:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.08.2017, 15:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.08.2017, 16:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.09.2017, 12:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 15.08.2017 № Т 13.2512.2 Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто Ваше звернення від 14.08.2017 № 1519-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.339306, 30.3099355 та повідомляє.
Васильківська райдержадміністрація повідомила, що за інформацією Глевахівської селищної рада (лист від 23.08.2017 № 499/02-22) територія за вищевказаними координатами згідно публічної кадастрової карти України не належить до Глевахівської селищної ради. Зазначене стихійне сміттєзвалище знаходиться на території Києво-Святошинського району.
З метою забезпечення належного розгляду звернення, Києво-Святошинську райдержадміністрацію включено в перелік співвиконавців.
Листом Києво-Святошинської райдержадміністрації повідомлено, що направлено лист до Малютянської сільської ради з вимогою здійснити обстеження вищезазначених координат та про результати розгляду повідомити до 25 вересня 2017 року.

Статус: Надано відповідь