Звернення № 1518

#1518 створено 14 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.425032, 31.26649
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Вересня 2017

В РОБОТІ

Звалище побутового сміття і відходів від розчистки зелених насаджень (напр.гілки) на зупинці дачного масиву Жовінка.

14.08.2017, 15:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.08.2017, 15:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.09.2017, 10:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.09.2017, 10:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

За результатами розгляду Вашого електронного звернення, що надійшло до Міністерства екології та природних ресурсів України 05.08.2017 року про те, що на зупинці дачного масиву Жавинка (за координатами 51.425032, 31.26649) виявлено стихійне сміттєзвалище, а саме звалище побутового сміття та відходи від розчистки зелених насаджень райдержадміністрація повідомляє наступне.
Інформація, викладена у зверненні розглянута на засіданні постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами райдержадміністрації, протокол № 3 від 22.08.2017 року. Також направлено відповідний лист до Міжрайонного управління у Ріпкинському та Чернігівському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області (лист від 28.08.2017 року № 02-15/1945) стосовно надання інформації щодо власника (землекористувача) даної земельної ділянки.
Згідно відповіді Міжрайонного управління у Ріпкинському та Чернігівському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області земельна ділянка, на якій розміщені несанкціоноване звалища відходів відносяться до земель запасу Державної форми власності не надані у власність або користування, знаходиться за межами населеного пункту на території Киїнської сільської ради біля садівничого товариства «Волна».
Власник відходів невідомий. Відходи, що не мають власника або власника яких невідомий вважаються безхазяйними.
За результатами опрацьованої інформації прийнято відповідне рішення щодо ліквідації виявленого несанкціонованого звалища відходів Киїнською сільською радою.

Відповідь на звернення (лист Чернігівської райдержадміністрації від 04.09.2017р. №З-512/04/01-06) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь