Звернення № 1517

#1517 створено 14 Серпня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Памятник дружбы, вулиця Юрія Смолича, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.383368619902, 30.454164594412
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 13 Вересня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Озеро завалене гнилими гілками та політиленовими пакетами. Терміново необхідна процедура очищення озера від сміття.

14.08.2017, 15:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.08.2017, 15:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.09.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено