Звернення № 1516

#1516 створено 14 Серпня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Памятник дружбы, вулиця Юрія Смолича, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.382994061804, 30.454813688993
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 13 Вересня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Смітник між двома озерами в закинутому колодязі. Сміття підпалюють, крім того постійно йде процес розкладання сміття, результат якого отруює навколишнє середовище

14.08.2017, 15:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.08.2017, 15:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.09.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено