Звернення № 1512

#1512 створено 4 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Першотравнева, 29, Каховка, Херсонська область, Україна, 74800
Координати сміттєзвалища: 46.802082, 33.463681
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2017

В РОБОТІ

Серед міста стихійне звалище вже більше 2 місяців прдовжуе розрастатися. Вже оселилися громадні пацюки. 1 вересню по цьому звалищу до школи підуть діти. Міска влада очи заплющила. Еколог міста не виконує своі обов'язки.

04.08.2017, 16:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2017, 16:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця