Звернення № 1510

#1510 створено 4 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Панікахи, 75, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.393352, 35.030396
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2017

В РОБОТІ

посадіть дерева на місці звалища і тоді ніхто не буде там збирати велике сміття і непотріб - місця не буде вільного!! звалище з пляшок, гілок, таблеток та іншого мотлоху знову поруч з майданчиком для діток. чому ніхто не стежить за чистотою Тополь ??? в Центрі все шарудять і ідеальна чистота !!! Приберіть, будь ласка, звалище

04.08.2017, 09:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2017, 09:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.08.2017, 09:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні