Звернення № 1509

#1509 створено 4 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Панікахи, 75, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.393048, 35.028524
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2017

В РОБОТІ

СмітTезвалище на розі будинку 28 (корпус1-2) та будинку 38. Площа 30 кубічних метрів. Звалище 3 жовтня. Зростав Кожного дня. А поряд два дитячих майданчика повітря розносить сміття. Антисанітарія. Невже не має у Дніпра жодного дерева???? посадіть дерева на місці звалища і тоді ніхто не буде там збирати велике сміття і непотріб - місця не буде вільного!!!

04.08.2017, 09:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2017, 09:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.08.2017, 09:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

31.08.2017, 17:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня. Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації розглянуто Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища, що виявлено по вул. Панікахи, 75 м. Дніпро. Згідно з інформацією Шевченківської районної у місті Дніпрі ради, представниками відділу комунального господарства Шевченківської районної у місті Дніпрі ради здійснено обстеження території за вказаними у зверненні координатами. За результатами обстеження виявлено наявність сміттєзвалища. Обслуговування вищезазначеної території здійснює підприємство-перевізник ТДВ “Дніпрокомунтранс”. Вивіз сміття за вищевказаною адресою буде проведено згідно графіку запланованих робіт з прибирання територій району. Також за даними Шевченківської районної у місті Дніпрі ради, можливість виконання робіт з висаджування зелених насаджень буде розглянуто при складанні титулу “відновлення зелених насаджень” на 2018 рік відповідно до виділеного фінансування на благоустрій району.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.09.2017, 16:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня. Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації розглянуто Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища, що виявлено біля будинків № 28 та № 38 м. Дніпро. Згідно з інформацією департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради станом на 12.09.2017 сміттєзвалище за вказаними у зверненні координатами ліквідовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника