Звернення № 1508

#1508 створено 4 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Ківшарівка, Харківська область, Україна, 63734
Координати сміттєзвалища: 49.629715, 37.67605
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2017

В РОБОТІ

недопалине сміттєзвалище біля АТБ.

04.08.2017, 09:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2017, 09:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.08.2017, 17:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.08.2017, 17:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
З метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Куп’янської міської ради Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

06.09.2017, 10:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Куп’янській міській раді Харківської області Департаментом було запропоновано невідкладно вжити заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.
На цей час інформація про ліквідацію вказаного сміттєзвалища до Департаменту не надходила.
Ураховуючи зазначене, після отримання даних щодо вжитих заходів Куп’янською міською радою, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.09.2017, 11:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради від 12.09.2017 №1776-06, вказане у зверненні сміттєзвалище, станом на 07.09.2017 ліквідоване.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника