Звернення № 1507

#1507 створено 4 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Жовтнева, 9, Каховка, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.799194, 33.468931
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Ветки лежат больше месяца.

04.08.2017, 09:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2017, 09:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.09.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено