Звернення № 1503

#1503 створено 4 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Космонавтів, 148/150, Миколаїв, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.971805065247, 32.080745394233
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Вересня 2017

ВИКОНАНО

Купи сміття

04.08.2017, 09:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.08.2017, 09:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.08.2017, 16:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

01.09.2017, 13:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановна Ірина Павлівна!

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища по вулиці Космонавтів, 148/150 у місті Миколаєві.
За інформацією виконавчого комітету Миколаївської міської ради в адресній програмі з ліквідації сміттєзвалищ на 2017 рік адміністрації Інгульського району м. Миколаєва сміттєзвалище за координатами 46.9971805065247, 32.080745394233 відсутнє.
Сміттєзвалище за вказаними координатами заплановано внести до адресної програми на 2018 рік, після чого адміністрація Інгульського району буде вишукувати можливість для ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.
Питання ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища знаходиться на контролі виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
З повагою, відповідальний за роботу сервісу

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

01.09.2017, 20:34 Підтвердження виконання Заявником.

Виконано до приїзду премьєр мініста

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником