Звернення № 1501

#1501 створено 3 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Професора Шульги, 40, Вінниця, Вінницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.215241612089, 28.440338261425
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Вересня 2017

В РОБОТІ

Парк ім. академіка Ющенка дуже забруднений, є окремі місця де хтось полюбляє курити або пити спиртні напої і кількість недопалків, пляшок, стаканчиків з під кави постійно зростає.

Постійно вигулюють собак, що спричиняє забрудненю довкілля єкскрементами , особливо це видно взимку, на білосніжному снігу!

03.08.2017, 15:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.08.2017, 15:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.09.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

12.09.2017, 12:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.09.2017, 12:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Сміття у парку залишають відпочиваючі мешканці мікрорайону Поділля. Лікарнею ім.О.І.Ющенка регулярно проводиться прибирання парку.


Документи:

Статус: Надано відповідь