Звернення № 1497

#1497 створено 2 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Фрунзе, Хорошеве, Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.851338, 36.246181
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Вересня 2017

ВИКОНАНО

В начале улицы Тимура Фрунзе стихийная свалка.
Мусор выбрасывают дачники и местные жители.

02.08.2017, 12:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.08.2017, 12:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.08.2017, 11:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.08.2017, 11:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
З метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено листи до Харківської районної державної адміністрації, Хорошівської селищної ради Харківського району, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.08.2017, 05:35 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником

13.09.2017, 12:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з інформацією Хорошівської селищної ради Харківського району, станом на 08.09.2017 несанкціоноване сміттєзвалище, яке вазане у Вашому зверненні, ліквідовано.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.09.2017, 13:16 Підтвердження виконання Заявником.

Большие кучи убрали, а мелочь оставили.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником