Звернення № 1495

#1495 створено 2 Серпня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Баштанська, 19/1, Миколаїв, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.964524640738, 32.055766331032
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Вересня 2017

В РОБОТІ

стихійне сміттєзвалище поряд зі зруйнованою оселею прямо посеред дороги

02.08.2017, 12:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.08.2017, 12:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.08.2017, 14:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

31.08.2017, 16:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Андрію Олександровичу!

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьоване Ваше звернення щодо ліквідації стихійного звалища за адресою: вул. Баштанська, 19/1, м. Миколаїв.
За інформацією виконавчого комітету Миколаївської міської ради в адресній програмі з ліквідації сміттєзвалищ на 2017 рік адміністрації Інгульського району м. Миколаєва сміттєзвалище за координатами 46.964524640738, 32.055766331032 відсутнє.
Сміттєзвалище за вказаними координатами заплановано внести до адресної програми на 2018 рік, після чого адміністрація Інгульського району буде вишукувати можливість для ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.
Питання ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища знаходиться на контролі виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
З повагою відповідальний за роботу з сервіром.

Статус: Надано відповідь