Звернення № 1483

#1483 створено 28 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.629663682565, 30.384590774775
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Серпня 2017

ВИКОНАНО

Смітник з будівельними та харчовими відходами

28.07.2017, 11:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.07.2017, 11:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.07.2017, 12:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.08.2017, 10:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто Ваше звернення від 28.07.2017 № 1483-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійного сміттєзвалища в с. Старі Петрівці, Вишгородського району за координатами 50.629663682565,30.384590774775 та повідомляє.
Вишгородська райдержадміністрація (лист від 19.08.2017 № А-730) повідомила, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідовано до 30.08.2017.

Статус: Надано відповідь

30.08.2017, 10:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто Ваше звернення від 28.07.2017 № 1483-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійного сміттєзвалища в с. Старі Петрівці, Вишгородського району за координатами 50.629663682565,30.384590774775 та повідомляє.
Листом Вишгородської райдержадміністрації від 29.08.2017 № 754 повідомила, що станом 29.08.2017 року виявлене стихійне сміттєзвалище ліквідовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

30.08.2017, 13:43 Підтвердження виконання Заявником.

Фотографії та лист від виконавця в звернені №1484 та №1483 перепутані місцями, але це великої ролі не грає так, як дані два сміттєзвалища прибрані. Перевірив це особисто я, Ліхнер Роман Володимирович, 29.08.2017.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником