Звернення № 1475

#1475 створено 25 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Нове Залісся, Київська область, Україна, 07811
Координати сміттєзвалища: 50.693867, 29.969055
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Серпня 2017

В РОБОТІ

Вся прибережна територія навколо озера в с. Нове Залісся засмічена багаторічним сміттям, в основному скло та пластик. Основна частина під деревами, в очеречі біля води. Судячи по стану сміття, його не прибирають десятиліттями

25.07.2017, 12:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.07.2017, 12:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.07.2017, 09:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.08.2017, 09:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації було розглянуто Ваше звернення від 25.07.2017 № 1475-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійного сміттєзвалища в с. Нове Залісся, Бородянського району за координатами 50.693867,29.969055 та повідомляє.
Новозавалівською сільською радою Бородянського району (лист від 16.08.2017 № 01-14-218) повідомлено, що сміттєзвалище буде ліквідоване до 01.09.2017 року

Статус: Надано відповідь