Звернення № 1454

#1454 створено 21 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Верховинна, 12, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.453686375653, 30.384036764535
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 20 Серпня 2017

НЕ ВИКОНАНО

При реконструкції парку по вул. Верховинна, 8 були викопані будівельниками велика кількість пляшок явно медичного характеру. Знахідку швидко пригорнули землею. Звертаємо Вашу увагу, що поруч тривалий час знаходився туберкульозний диспансер. Факт такої знахідки може носити небезпечний характер для довкілля та здоровя громадян.
Просимо провести роботи по виявленню та знешкодженню потенційної небезпеки.

21.07.2017, 09:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.07.2017, 09:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.08.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено