Звернення № 1445

#1445 створено 17 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Червоноармійська, Київська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.283148, 30.443235
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Серпня 2017

В РОБОТІ

Прошу прибрати сміття.

17.07.2017, 11:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.07.2017, 11:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2017, 17:06 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.08.2017, 17:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Інформуємо про розгляд Вашого звернення Васильківською райдержадміністрацією.
Копія листа додається


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.08.2017, 17:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Інформуємо про розгляд Вашого звернення Васильківською райдержадміністрацією.
Копія листа додається


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.08.2017, 17:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Інформуємо про розгляд Вашого звернення Васильківською райдержадміністрацією (копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

21.08.2017, 16:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Стихійне сміттєзвалище буде прибране до 31 серпня 2017 року

Статус: Надано відповідь

11.09.2017, 14:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Листом Васильківської райдержадміністрації повідомлено, що стихійне сміттєзвалище за координатиами 50.283148 30.443235 усунуто, фото додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника