Звернення № 1444

#1444 створено 17 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Лісова, 4А, Бровари, Київська область, Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.53487, 30.815327
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Серпня 2017

В РОБОТІ

смітник в лісопосадці

17.07.2017, 11:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.07.2017, 11:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2017, 17:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.07.2017, 16:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 17.07.2017 № Д. 29.2140.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації було розглянуто Ваше звернення від 17.07.2017 № 1444-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійного сміттєзвалища в м. Бровари по вул. Лісова, 4а за координатами 50.53487,30.815327 та повідомляє.
Броварська міська рада Київської області (лист від 21.07.2017 № 9-7-2085) повідомляє, що спеціальним відділом контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста було обстежено територію по вул. Лісовій 4а, яка була позначена на інтерактивній мапі. За результатами обстеження встановлено, що сміттєзвалище на зазначеній території розташоване не в межах м. Бровари, а на території
м. Києва, Дарницького лісопаркового господарства.
Тому, прибирання стихійного сміттєзвалища та відновлення благоустрою даної території комунальними службами міста не можливе, в зв’язку з не цільовим використанням бюджетних коштів м. Бровари.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

08.08.2017, 14:38 Спростування виконання Заявником.

Потрібно переадресувати Дарницькому лісогосподарству

Статус: На виконанні

14.08.2017, 16:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Шановний Андрій Михайлович! Стихійне сміттєзвалище зазначене у Вашому зверненні, розташоване на території м. Київ Дарницьке лісопаркове господарство. Оскільки до повноважень Київської обласної державної адміністрації не входить ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території м. Київ, та в зв'язку з тим, що після отримання звернення на виконання, його неможливо переслати за належністю через електронний сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ». Просимо підтвердити виконання звернення на сервісі та подати нове звернення, що буде надіслано на виконання до Київської міської державної адміністрації.
З повагою Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника