Звернення № 1443

#1443 створено 17 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Бериславське шосе, 17, Херсон, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.675209, 32.634689
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Серпня 2017

НЕ ВИКОНАНО

будівельне сміття

17.07.2017, 11:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.07.2017, 11:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.08.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено