Звернення № 1442

#1442 створено 17 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Садова, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.717663, 37.595266
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Серпня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище у місті Купянську по вулиці Садовій

17.07.2017, 11:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.07.2017, 11:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.07.2017, 17:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

31.07.2017, 17:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
З метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.08.2017, 06:01 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником

06.09.2017, 17:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з отриманою інформацією від ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області, комісією у складі спеціалістів Куп’янського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області та Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради здійснено позапланову перевірку території, за вказаними Вами координатами. На момент перевірки контейнери для збору твердих побутових відходів пусті, територія поряд з контейнером прибрана, але місце для встановлення контейнерів не облаштоване відповідно до вимог санітарного законодавства. Звалище твердих побутових відходів за вказаними Вами координатами не виявлено.
За фактами порушення санітарного законодавства керівництву Управління житлово-крмунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради надано припис щодо усунення порушення санітарного законодавства.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

12.09.2017, 09:06 Спростування виконання Заявником.

Сміття на місці. Прибиральники зауважують, що у них відсутнє обладнання для збору місяця. Я пропонував місцевій владі проїхати та показати результати ”прибирає” ЖКП № 1 - проігноровано.

Статус: Відхилено Заявником