Звернення № 1440

#1440 створено 17 Липня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Нова, Світловодськ, Кіровоградська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.033416309436, 33.215529084337
Відповідальний: Кіровоградська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Серпня 2017

В РОБОТІ

В лісі, обабіч дороги знаходяться купи сміття. Фото і відео додаю. На карті червоним позначено засмічені зони.

17.07.2017, 11:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.07.2017, 11:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця