Звернення № 1438

#1438 створено 14 Липня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: проспект Миру, Чернігів, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.464333315428, 31.299208290875
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Серпня 2017

В РОБОТІ

Чернігів. Паралельно дорозі Чернігів-Київ. Дорога паралельно трасі грунтова не обозначена на карті. 4 самоскиди б/в рубероїду і 1 самоскид міжкімнатних гіпсових перегородок на відстані 30-50 одна від одної.

14.07.2017, 15:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.07.2017, 15:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.08.2017, 08:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.08.2017, 08:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 14.07.2017 за №1438 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією Чернігівської міської ради, станом на 01.08.2017, територія, вказана у Вашому зверненні, приведена у належний стан.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 08.08.2017р. №04-27/33-А) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь